![](layout/images/top_logo.jpg)
Loading...
wiz
(3.0)
New wave ψησταριά-σουβλακερί. Εδώ θα φάτε ποιοτικά. Το εξασφαλίζει η πολυετής εμπειρία του ομίλου Καστελόριζο. Το design βιομηχανικό και πολύ προσεγμένο. Δοκιμάστε αρνίσια παϊδάκια από την Αιτωλοακαρνανία, μπιφτέκια από 100% μοσχαρίσιο κιμά, χειροποίητους γύρους και φρέσκες τηγανητές πατάτες. Αν έχετε το μυαλό σας στο… fitness, ζητήστε να σας τυλίξουν σε πίτα ολικής άλεσης καλαμάκι λαχανικών με μανιτάρια, πιπεριές, ντοματίνια, χαλλούμι και τζατζίκι σνομπ, χωρίς σκόρδο. €15-20
Και μεσημ.
Κολωνάκι, Πατριάρχου Ιωακείμ 56, 106 75
read moreΚαβούρι / Βουλιαγμένη, Αγίου Νικολάου 10, ξενοδοχείο Divani Apollon Palace & Thalasso, 166 71
read more42 bar, Odori, Mr Peackock. Στην κατηγορία Bar στο search δείτε περιοχη που σας ενδιαφερει και επιλεξτε .
Εάν δεν έχετε πάει να πάτε στο Alpino στο Χαλάνδρι. Υπέροχο φαγητό και ατμόσφαιρα! Αξίζει!
καλησπερα! βραδακι Κυριακής και θέλω να παω με τον φιλο μου για χαλαρο ποτακι... ξερετε καποιο ωραιο??.
οποίος θέλει να πάει είναι στην Αρτέμιδα ακριβώς στα φανάρια. ψαροταβέρνα ο Σταύρος
α και ξέχασα έχει τραπέζια στην άκρη του αιγιαλου και μας κέρασαν και ποτό μαστίχα εκτός του γλυκού που ήταν σουφλέ σοκολάτας. είναι τέλειο παιδιά και σε πολύ καλή τιμή όλα τα πιάτα που δοκιμάσαμε με