![](layout/images/top_logo.jpg)
Loading...
wiz
(4.0)
Μοδάτο cafe-wine bar στην αρχή της Ερμού κάτω από το πολυσύχναστο ξενοδοχείο Electra. Λίγα καθίσματα αλλά γρήγορη μπάρα για ένα ποτήρι κρασί στα όρθια, πετυχημένος καφές και απολαυστικά snacks. Τουριστικός κόσμος αλλά και ιντελεκτουέλ. Θα δεις και θα σε δουν. €10-15
Και μεσημ.
42 bar, Odori, Mr Peackock. Στην κατηγορία Bar στο search δείτε περιοχη που σας ενδιαφερει και επιλεξτε .
Εάν δεν έχετε πάει να πάτε στο Alpino στο Χαλάνδρι. Υπέροχο φαγητό και ατμόσφαιρα! Αξίζει!
καλησπερα! βραδακι Κυριακής και θέλω να παω με τον φιλο μου για χαλαρο ποτακι... ξερετε καποιο ωραιο??.
οποίος θέλει να πάει είναι στην Αρτέμιδα ακριβώς στα φανάρια. ψαροταβέρνα ο Σταύρος
α και ξέχασα έχει τραπέζια στην άκρη του αιγιαλου και μας κέρασαν και ποτό μαστίχα εκτός του γλυκού που ήταν σουφλέ σοκολάτας. είναι τέλειο παιδιά και σε πολύ καλή τιμή όλα τα πιάτα που δοκιμάσαμε με